صندل های فلیپ فلاپ مردانه

فلیپ فلاپ ضروری است

نمونه مدل صندل فلیپ فلاپ مردانه

صندل های فلیپ فلاپ یکی از گزینه های ضروری برای کمد لباس هر مردی است.با استفاده از صندل های فلیپ فلاپ می توانید از پاهای خود را در روز های گرم سال خنگ نگه داشته و از تابستان نهایت لذت را ببرید.همچنین صندل های فلیپ فلاپ، برای استفاده در کنار ساحل هم بسیار عالی هستند.در ادامه به معرفی چند از صندل فلیپ فلاپ مردانه اشاره خواهیم کرد.

بدون تحریک انگشتان پا

نمونه مدل صندل فلیپ فلاپ مردانه شیک

اگر صندل های فلیپ فلاپ انگشتی را به دلیل داشتن بند در بین انگشتان، نمی توانید تحمل کرده و موجب ناراحتی در قسمت انگشت پای شما می شود، می توانید از مدل نایک کاوا استفاده کنید.این مدل، انگشتی نمی باشد و به راحتی می توانید از آن استفاده کرده واز آزادی حرکت انگشتان خود لذت ببرید.

سبک کامو

نمونه مدل صندل فلیپ فلاپ مردانه جدید

این مدل را می توانید با شلوار جین در روز های معمولی بپوشید و نهایت لذت را ببرید.

با بالشتک

نمونه مدل صندل فلیپ فلاپ مردانه خاص

برخی از مدل های صندل فلیپ فلاپ، دارای بالشتک هستند که این ویژگی باعث خواهد شد در پیاده روی های طولانی تر، احساس خستگی نکنید.همچنین این مدل را می توانید با لباس های راحتی خود بپوشید.

پشتیبانی قوس و بندهای عریض

نمونه مدل صندل فلیپ فلاپ مردانه شیک و جدید

این مدل از صندل که دارای بندهای پهن با پشتیبانی از قوس است، دارای زیره ی ضد لغزش می باشد.این صندل را می توانید در فضای باز، اطراف خانه و حتی استخر استفاده کنید.

مدل UGGS

نمونه مدل صندل فلیپ فلاپ مردانه شیک و جدید

این مدل از صندل فلیپ فلاپ، برای فصل تابستان یک گزینه عالی و راحتی است که در رنگ های سیاه و قهوه ای ارائه شده است.شما می توانید این مدل را با هر لباس غیر رسمی تابستانی خود بپوشید.

ساحلی

نمونه مدل صندل فلیپ فلاپ مردانه زیبا

این مدل از فلیپ فلاپ، به خوبی با لباس ساحلی شما ست خواهد شد.

مدل Star War

نمونه مدل صندل فلیپ فلاپ مردانه زیبا

این فلیپ فلاپ که در رنگ های ترکیبی آبی و سفید و مشکی ارائه شده است، می توانید آن را با شلوار جین یا شلوارک و با تی شرت مورد علاقه خود بپوشید.

صندل های Volcom Recliner

نمونه مدل صندل فلیپ فلاپ مردانه

این مدل نسبت به سبک های دیگر، متفاوت است.این صندل بالشتکدار، دارای بندهای جیر بسیار بادوام است.این مدل به خوبی با تیشرت، شلوارک و شلوار جین هماهنگ خواهد شد.

سبک و راحت

نمونه مدل صندل فلیپ فلاپ مردانه

این مدل در 5 رنگ ارائه می شود و تقریبا با هر لباس معمولی مطابقت دارد.این صندل می تواند با شلوارک، شلوار جین به خوبی ست شود.این فلیپ فلاپ به دلیل داشتن بندهای آستری و زیره لاستیکی، از راحتی بسیار زیادی برخوردار است.

فلیپ فلاپ ها در مدل های بسیار زیادی در بازار وجود دارند.می توانید هر کدام با توجه به سلیقه خود انتخاب و خریداری کرده و آن را درمکان هایی مانند ساحل، استخر و محیط خانه خود استفاده کنید.برای خرید انواع صندل می توانید به فروشگاه اینترنتی شهرک مارکت مراجعه کنید.