چه کفش هایی با شلوار مام استایل بپوشیم تا شیک به نظر برسیم؟

کفش با شلوار مام استایل

کفش با شلوار مام استایل

 

برای داشتن ظاهر شیک و جذاب با شلوارهای مام استایل،باید کفش های مناسب با این مدل از شلوار را انتخاب کنید.بنابرین پس از انتخاب شلوار مام استایل سوالی که برای شما پیش می آید ” چه کفشی مناسب با شلوار مام استایل است؟ ” است.اگر به دنبال بهترین کفش برای پوشیدن با شلوار مام استایل هستید، این مقاله به شما کمک زیادی خواهد کرد.در ادامه این مطلب نکاتی را در مورد نحوه پوشیدن شلوار مام استایل با انواع کفش های کتانی، صندل زنانه، کفش پاشنه دار، پوتین و موارد دیگر خواهیم گفت.با ما همراه باشید.

معرفی مدل های کفش شیک برای پوشیدن با شلوارهای مام استایل

پوشیدن کفش کژوال با شلوار مام استایل

کفش کژوال جزو کفش های غیررسمی محسوب می شود.بنابراین با پوشیدن کفش کژوال به همراه شلوار مام استایل، می توانید به راحتی به کارهای روزمره خود مانند، رفتن به خرید، کتابخانه، بانک و… بپردازید.

میولز

یکی از از کفش های مناسب با شلوار مام استایل، کفش پاشنه دار میولز است.

صندل تخت

اگر روزانه پیاده روی زیادی دارید، صندل های تخت را امتحان کنید.این مدل صندل مناسب با انواع شوارهای مام استایل، برای رفتن به رستوران، پارک، قدم زدن خواهد بود.

لوفرها

کفش های لوفر هم با شلوارهای مام استایل ترکیبی جذاب خواهند بود.

اسلاید های چرمی براق

اسلاید های چرمی براق بهترین کفش برای پوشیدن با شلوارهای مام استایل هستند.برای داشتن استایل مدرن و مد روز، میتوانید یک زاکت چرمی را هم انتخاب کنید.

آکسفورد

برای داشتن استایل کژوال، می توانید کفش آکسفورد براق با شلوار مام استایل را امتحان کنید.همچنین می توانید یک ژاکت پشمی را هم به آن اضافه کنید.

شوارهای مام استایل با بوت ها

اگر می خواهید بدانید که چه بوت هایی با شلوار مام استایل مناسب هستند، با ادامه این مطلب همراه باشید.

بوت های کمبات با شلوارهای مام استایل

بوت های کمبات با شلوارهای مام استایل، یک انتخاب بسیار عالی و راحتی هستند.با این ترکیب، استایلی مد روز خواهید داشت.

نیم بوت مینیمال با مام استایل

نیم بوت های مینیمال همیشه شیک و مد روز هستند و برای هر موقعتی مناسب خواهند بود.با پشویدن این مدل به همراه شلوار مام استایل، اعتماد به نفس شما افزایش خواهد یافت و بسیار شگفت انگیز به نظر خواهید رسید.

نیم بوت پوست ماری

نیم بوت های پوست ماری کمک کننده به هر لباسی هستند که شلوارهای مام استایل هم از این قاعده مستثنی نیستند.این ترکیب برای مجالس رسمی گزینه بسیار ایده آلی است.

بوت های انکل وسترنی

بوت های چلسی چانکی، کفش های مناسبی برای پوشیدن با شلوار مام استایل و مد روز بودن در فصل زمستان هستند.این استایل را می توانید با یک ژاکت گرم و جوراب بافتنی کامل نمایید.

شلوارهای های مام استایل با اسنیکرها

کفش اسنیکر با شلوار مام استایل

کفش اسنیکر با شلوار مام استایل

کفش هاس اسنیکر(کتانی) مانند اسپورت، لژدار، میدتاپ، رانینگ مناسب با شلوار های مام استایل وجود دارند که مناسب روزهای غیررسمی شما خواهند بود.این مدل کفش به دلیل داشتن وزن سبک و راحتی زیادف ترکیب بی نظیر برای شما خواهد بود.

کفش اسنیکر سفید

این مدل کفس استایلی شیک و غیررسمی همراه با شلوارهای مام استایل برای شما خواهد ساخت.

اسنیکرهای چانکی

اسنیکرهای چانکی همراه با شلوارهای مام استایل، ترکیبی جذاب خواهند بوذ.

کفش پاشنه بلند با شلوار مام استایل

کفش پاشنه دار با شلوار مام استایل

کفش پاشنه دار با شلوار مام استایل

اگر به دنبال شیک ترین کفش پاشنه بلند برای پوشیدن با شلوار مام استایل هستید،کفش پاشنه گربه انتخاب ایدا آل شما خواهد بود.این ترکیب، ظاهری شیک و قدرتمند به شما خواهد بخشید.

پامپ های استایلتو

ترکیب پامپ های استایلتو همراه با شلوار مام استایل برای شب انتخابی بسیار عالی خواهد بود.با این استایل می توانید به یک قرار ملاقات و یا سینما بروید، فرقی نمی کند.

صندل بنددار

صندل بنددار در تابستان به همراه شلوار مام استایل، فوق العاده شیک و بی نظیر خواهد بود.

پاشنه شفاف

صندل با شلوار مام استایل

صندل با شلوار مام استایل

صندل های پاشنه شفاف با هر مدل شولر مام استایل ست می شوند و جذابیت استایل شما را دوچندان می کند.

نتیجه گیری

همانطور که ملاحظه کردید، برای ست کردن کف با شلوار مام استایل در سبک های کلاسیک و ترند، هیچ کمبود و محدودیتی وجود ندارد.چه بهد نبال پوشیدن این مدل از شلوار جین برای رفتن به مهمانی یا یک کار روزمره معومولی باشید، یک جفت بوت، کفش کتانی و کفش پاشنه بلند متناسب با شرایط شما وجود دارد.